Malíř a krajinář v Mor.Ostravě. Prof. A.Boudou byl poslán ke studiu do Prahy. Zde se učil v atelieru Al.Kalvody, pak dva roky u prof. Schwaigera. (Tomanův slovník)
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 54,5 cm, šířka: 66 cm, rámování: 76 x 86 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 27.10.2019 19:12
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Seznam příhozů (9)