Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 62,5 cm, rámování: 62,5 x 76,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 18:01
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
2 500 Kč | 7.11.2022 15:27:53 |