Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na překližce
Výška: 55 cm, šířka: 58,6 cm, rámování: 63 x 66,5 cm
Konec aukce: 30.10.2023 20:36
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
2 500 Kč | 30.10.2023 20:31:38 |