103. Práce na poli

Autor: František Hanuš Hérink
(1889 - 1958)

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 66 cm, šířka: 86,5 cm, rámování: 84 x 104 cm

Konec aukce: 06.12.2021 19:49

Dosažená cena: 5 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (14)

5 100 Kč6.12.2021 19:44:24
4 900 Kč6.12.2021 19:40:37
4 700 Kč6.12.2021 19:37:43
4 500 Kč6.12.2021 19:30:12 (limit 6.12.2021 18:04:29)
4 300 Kč6.12.2021 19:30:12
4 100 Kč6.12.2021 18:04:29 (limit 6.12.2021 18:04:29)
3 900 Kč6.12.2021 16:59:38
3 700 Kč6.12.2021 12:23:23
3 500 Kč1.12.2021 11:32:18
3 300 Kč30.11.2021 18:58:16
3 100 Kč24.11.2021 08:56:43
2 900 Kč21.11.2021 21:12:07
2 700 Kč21.11.2021 13:16:57
2 500 Kč15.11.2021 21:47:49