Žák UMPRUM a AVU v Praze (prof. V. Brožík). Několik let žil v Paříži, kde se věnoval ilustraci. Malíř, ilustrátor a grafik. V posledním období za okupace kolaboroval s Němci.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej karton, datace: 1920
Výška: 69 cm, šířka: 52 cm, rámování: 83 x 69, sklo
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 20:34
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (9)