Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Akvarel
Výška: 67,5 cm, šířka: 31,5 cm, rámování: 86 x 50 cm
Konec aukce: 20.03.2023 22:45
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
800 Kč | 24.2.2023 21:54:01 |