Technika: Akvarel
Výška: 42,5 cm, šířka: 53,5 cm, rámování: 63 x 75 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 21:24
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Seznam příhozů (5)