Studoval vyšší stavební průmyslovou školu v Plzni. Absolvoval studijní cesty do Itálie, Jugoslávie, Švýcarska a Německa. Působil jako malíř a architekt v Praze. Na Slavíčkovo Panorama pro Světovou výstavu v Paříži kreslil Malou Stranu a Hradčany. (Tomanův slovník)
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Akvarel, datace: 1940
Výška: 36 cm, šířka: 74,5 cm, rámování: 60 x 90, sklo
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 18:50
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč