Signováno PD.
Technika: Kombinovaná technika/papír
Výška: 33,5 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 56,5 x 57,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 19:25
Dosažená cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (2)
| 2 700 Kč | 19.1.2026 17:16:27 |
| 2 500 Kč | 26.12.2025 08:32:07 |