86. Koupání

Autor: Karel Svolinský
(1896 - 1986)

Signováno PD.
Technika: Kombinovaná technika/papír
Výška: 33,5 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 56,5 x 57,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:25

Dosažená cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (2)

2 700 Kč19.1.2026 17:16:27
2 500 Kč26.12.2025 08:32:07