Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 62 x 82 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2021 19:54
Dosažená cena: 14 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (36)