29. Zima v horách

Autor: Bedřich Augustin Tkaczyk
(1910 - 1979)

Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 68 x 88,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.12.2022 19:58

Dosažená cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (7)

3 000 Kč4.12.2022 13:01:59
2 800 Kč4.12.2022 12:37:18
2 600 Kč3.12.2022 11:27:31
2 400 Kč14.11.2022 14:11:35
2 200 Kč14.11.2022 12:54:26
2 000 Kč12.11.2022 17:08:44
1 800 Kč6.11.2022 17:12:18