Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 68 x 88,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.12.2022 19:58
Dosažená cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (7)