Signováno vpravo dole, zaskleno. Malé poškození viz poslední foto.
Malíř, grafik, studoval na UPŠ v Praze a na Kunstgewerbe ve Vídni, jako malíř působil v Ostravě. Zastoupen ve sbírkách GVUO, vynikající malíř Severní Moravy, měl velmi stížené možnosti účasti na výstavách, z politických důvodů se tento skvělý malíř nestal malířem evropské třídy, podle našeho názoru jde spolu s Wünschem o nejlepšího malíře Severní Moravy ve 20. století (Lexikon českých výtvarníků)
Technika: Akvarel
Výška: 88 cm, šířka: 47 cm, rámování: 106,6 x 63,4 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 12.07.2021 21:47
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč