133. Kytice

Autor: Bedřich Augustin Tkaczyk
(1910 - 1979)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 49,5 cm, šířka: 36 cm, rámování: 59,6 x 46,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 14.09.2021 20:36

Dosažená cena: 19 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (53)

7 100 Kč14.9.2021 19:50:33
6 800 Kč14.9.2021 19:50:30 (limit 14.9.2021 19:48:53)
6 500 Kč14.9.2021 19:50:30
6 200 Kč14.9.2021 19:48:53 (limit 14.9.2021 19:48:53)
5 900 Kč14.9.2021 19:47:21
5 600 Kč14.9.2021 19:47:18 (limit 14.9.2021 19:47:12)
5 600 Kč14.9.2021 19:47:18
5 300 Kč14.9.2021 19:47:12 (limit 14.9.2021 19:47:12)
5 000 Kč14.9.2021 19:43:52
4 800 Kč14.9.2021 19:43:47 (limit 14.9.2021 19:34:59)
4 700 Kč14.9.2021 19:43:47
4 500 Kč14.9.2021 19:34:59 (limit 14.9.2021 19:34:59)
4 300 Kč14.9.2021 19:34:59 (limit 14.9.2021 18:45:01)
3 000 Kč14.9.2021 18:40:31
2 800 Kč14.9.2021 17:18:13