Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 49,5 cm, šířka: 36 cm, rámování: 59,6 x 46,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 14.09.2021 20:36
Dosažená cena: 19 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (53)