9. Zima na Štramberku

Autor: Jan Cmol
(1872 - 1943)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 20,5 cm, šířka: 25,5 cm, rámování: 23 x 28 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2022 19:41

Dosažená cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Seznam příhozů (9)

3 300 Kč6.12.2022 19:36:28 (limit 6.12.2022 19:19:50)
3 100 Kč6.12.2022 19:36:28
2 900 Kč6.12.2022 19:34:25 (limit 6.12.2022 19:19:50)
2 700 Kč6.12.2022 19:34:25
2 500 Kč6.12.2022 19:22:00 (limit 6.12.2022 19:19:50)
2 300 Kč6.12.2022 19:22:00
2 100 Kč6.12.2022 19:19:50 (limit 6.12.2022 19:19:50)
1 900 Kč3.12.2022 11:30:11
1 700 Kč6.11.2022 22:36:22