Technika: Olej na kartonu
Výška: 20,5 cm, šířka: 25,5 cm, rámování: 23 x 28 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2022 20:18
Dosažená cena: 5 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč