Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 35 cm, rámování: 37 x 37 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:50
Dosažená cena: 5 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč