Technika: Akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 27,6 cm, rámování: 48 x 41,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 21:18
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč