Technika: Olej na kartonu
Výška: 41,5 cm, šířka: 41,5 cm, rámování: 53,5 x 53,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 20:51
Dosažená cena: 5 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč