15. Větrný mlýn

Autor: Jan Cmol
(1872 - 1943)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 54 cm, šířka: 63 cm, rámování: 63,5 x 72 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.01.2023 18:35

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Seznam příhozů (27)

18 000 Kč9.1.2023 18:30:29
17 500 Kč9.1.2023 18:28:58
17 000 Kč9.1.2023 18:27:20
16 500 Kč9.1.2023 18:24:09
16 000 Kč9.1.2023 18:23:47
15 500 Kč9.1.2023 18:21:42
15 000 Kč9.1.2023 18:20:29
14 500 Kč9.1.2023 18:17:22
14 000 Kč9.1.2023 18:16:49
13 500 Kč9.1.2023 18:16:18
13 000 Kč9.1.2023 18:16:03
12 500 Kč9.1.2023 18:15:22
12 000 Kč9.1.2023 18:14:03
11 500 Kč9.1.2023 18:13:40
5 600 Kč9.1.2023 18:11:49