15. Větrný mlýn

Autor: Jan Cmol
(1872 - 1943)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 54 cm, šířka: 63 cm, rámování: 63,5 x 72 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.01.2023 18:35

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Seznam příhozů (27)

5 400 Kč9.1.2023 18:11:49 (limit 9.1.2023 18:11:03)
5 300 Kč9.1.2023 18:11:28 (limit 9.1.2023 18:11:03)
5 000 Kč9.1.2023 18:11:28 (limit 9.1.2023 18:11:28)
3 300 Kč9.1.2023 18:11:03 (limit 9.1.2023 18:11:03)
3 100 Kč9.1.2023 18:10:13
2 900 Kč9.1.2023 18:09:57
2 700 Kč9.1.2023 17:29:59
2 500 Kč9.1.2023 16:59:00
2 300 Kč3.1.2023 00:05:38
2 100 Kč25.12.2022 00:25:19
1 900 Kč23.12.2022 21:00:45
1 700 Kč5.12.2022 15:05:01