Technika: Olej na kartonu
Výška: 54 cm, šířka: 63 cm, rámování: 63,5 x 72 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 18:35
Dosažená cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Seznam příhozů (27)