Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 56,5 x 46,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 20:39
Dosažená cena: 6 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč