Studoval na české technice v Brně figurální kreslení a na AVU v Praze u prof. M. Švabinského. Po absolutoriu se usadil v Brně a hned roku 1927 vstoupil do Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Pastel, datace: 1928
Výška: 40 cm, šířka: 55 cm, rámování: 50 x 65, sklo
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 18:42
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (23)