Signováno vpravo dole. Krásný původní stav.
Narodil se 30. 4. 1903 v Praze.
Malbu studoval u J. Rýdla, Al. Kalvody a na Ukrajinské akademii v Praze.
Byl impresionistou, krajinářem a po Kalvodovy mu zůstal smysl pro vyhledávání romantiky a krásy české krajiny, kterou rád oživoval lidem. Byl malířem i grafikem, ale jeho grafické práce jsou málo známé a většinou jsou v soukromém majetku. Studijně pobýval ve Francii, Německu a hlavně na Balkáně (1935).
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 66 cm, rámování: 62 x 77,8 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 18:52
Dosažená cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (2)
1 700 Kč | 8.12.2019 18:46:58 |
1 500 Kč | 8.12.2019 18:03:25 |