93. Kytice

Autor: Jindřich Otipka
(1921 - 1986)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 41,5 cm, šířka: 30 cm, rámování: 44 x 31,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:33

Dosažená cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (8)

2 000 Kč19.1.2026 19:28:19 (limit 19.1.2026 19:24:41)
1 800 Kč19.1.2026 19:28:19
1 600 Kč19.1.2026 19:28:16 (limit 19.1.2026 19:24:41)
1 400 Kč19.1.2026 19:28:16
1 200 Kč19.1.2026 19:28:13 (limit 19.1.2026 19:24:41)
1 000 Kč19.1.2026 19:28:13
900 Kč19.1.2026 19:24:41 (limit 19.1.2026 19:24:41)
800 Kč19.1.2026 12:41:16