Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 100 cm, rámování: 62,4 x 112,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 12.07.2021 19:38
Dosažená cena: 6 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč