Signováno PN.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48,5 cm, šířka: 64 cm, rámování: 55,5 x 71,5 cm
Konec aukce: 02.03.2026 19:19
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 5d 9h 59m 32s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč