Signováno vlevo nahoře.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 16 cm, šířka: 16,6 cm, rámování: 20 x 20,6 cm
Konec aukce: 06.12.2022 20:20
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 12.11.2022 23:17:51 |