5. Kytice

Autor: Jindřich Otipka
(1921 - 1986)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 74 cm, šířka: 61 cm, rámování: 81,5 x 68 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (16)

4 800 Kč9.12.2025 18:13:46 (limit 9.12.2025 18:11:00)
4 600 Kč9.12.2025 18:13:46
4 400 Kč9.12.2025 18:12:05 (limit 9.12.2025 18:11:00)
4 200 Kč9.12.2025 18:12:05
4 000 Kč9.12.2025 18:09:40 (limit 9.12.2025 18:02:12)
3 800 Kč9.12.2025 18:09:40
3 600 Kč9.12.2025 18:06:13 (limit 9.12.2025 18:02:12)
3 400 Kč9.12.2025 18:06:13
3 200 Kč9.12.2025 18:06:03 (limit 9.12.2025 18:02:12)
3 000 Kč9.12.2025 18:06:03
2 800 Kč9.12.2025 18:06:00 (limit 9.12.2025 18:02:12)
2 600 Kč9.12.2025 18:06:00
2 400 Kč9.12.2025 18:02:12 (limit 9.12.2025 18:02:12)
2 200 Kč13.11.2025 13:35:39
2 000 Kč3.11.2025 23:00:21