5. Kytice

Autor: Jindřich Otipka
(1921 - 1986)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 74 cm, šířka: 61 cm, rámování: 81,5 x 68 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (16)

1 800 Kč3.11.2025 15:12:16