Technika: Olej na kartonu
Výška: 74 cm, šířka: 61 cm, rámování: 81,5 x 68 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:18
Dosažená cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč