Technika: Olej na kartonu
Výška: 52,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 59,5 x 48 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 18:51
Dosažená cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (5)