45. Kytička

Autor: Jindřich Otipka
(1921 - 1986)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 52,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 59,5 x 48 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 18:51

Dosažená cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (5)

2 300 Kč24.4.2023 18:46:09
2 100 Kč24.4.2023 18:43:04
1 900 Kč24.4.2023 18:35:37
1 700 Kč24.4.2023 18:33:12
1 500 Kč19.4.2023 22:50:00