Signováno vpravo nahoře
Nově rámováno
Signováno vpravo nahoře
Nově rámováno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 21 cm, šířka: 42 cm, rámování: 31 x 51,5 cm
Konec aukce: 08.09.2019 18:29
Dosažená cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (7)