Technika: Olej na kartonu
Výška: 49,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 57 x 41,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 22:08
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč