Signováno vlevo nahoře
Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej karton
Výška: 31 cm, šířka: 63 cm, rámování: 43 x 75 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 21:50
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč