Technika: Olej na kartonu
Výška: 34 cm, šířka: 90,5 cm, rámování: 39 x 95,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 21:10
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
| 1 200 Kč | 9.12.2025 09:19:18 |