191. Krajina

Autor: Jindřich Otipka
(1921 - 1986)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 34 cm, šířka: 90,5 cm, rámování: 39 x 95,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 21:10

Dosažená cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

1 200 Kč9.12.2025 09:19:18