Technika: Olej na kartonu
Výška: 74 cm, šířka: 69 cm, rámování: 86,5 x 82 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 18:22
Dosažená cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (5)