185. Kytice

Autor: Jindřich Otipka
(1921 - 1986)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 49,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 57 x 41,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 21:04

Dosažená cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

800 Kč19.1.2026 12:42:45