Technika: Olej na kartonu
Výška: 49,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 57 x 41,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 21:04
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
| 800 Kč | 19.1.2026 12:42:45 |