Narozen v Neplachovicích u Opavy. Studoval na Státní grafické škole v Praze v l. 1947 a užitné malířství a grafiku u profesorů J.Baucha a E.Filly na VŠUP tamtéž 1947 - 1952. ( Výtvarné centrum Chagall)
Olej na kartonu
Signováno vpravo nahoře. Nově rámováno
Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 24,5 cm, rámování: 42 x 36,5
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 18:34
Dosažená cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (6)