Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 36 cm, šířka: 96 cm, rámování: 42,5 x 103 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:15
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
| 2 500 Kč | 11.1.2026 10:45:14 |