Signováno vlevo nahoře J.Otipka 68
Nově rámováno
Nově rámováno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 53 x 47 cm
Konec aukce: 23.06.2019 20:04
Dosažená cena: 15 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Seznam příhozů (41)