Technika: Olej na kartonu
Výška: 25,5 cm, šířka: 30 cm, rámování: 31 x 35 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 18:10
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1 200 Kč | 16.5.2023 14:39:37 |