Technika: Olej na kartonu
Výška: 41,5 cm, šířka: 25 cm, rámování: 47 x 30 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 18:04
Dosažená cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (3)