58. Letní krajina

Autor: František Kaván
(1866 - 1941)

Signováno vpravo dole, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 41 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 60 x 68 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:27

Dosažená cena: 104 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (97)

4 200 Kč6.11.2022 21:16:01 (limit 6.11.2022 17:15:11)
4 000 Kč6.11.2022 21:16:01
3 800 Kč6.11.2022 18:53:42 (limit 6.11.2022 17:15:11)
3 600 Kč6.11.2022 18:53:42
3 400 Kč6.11.2022 17:15:11 (limit 6.11.2022 17:15:11)
3 200 Kč6.11.2022 08:19:57
3 000 Kč6.11.2022 00:08:25