Signováno vpravo dole, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 41 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 60 x 68 cm
Konec aukce: 05.12.2022 20:27
Dosažená cena: 104 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (97)