58. Letní krajina

Autor: František Kaván
(1866 - 1941)

Signováno vpravo dole, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 41 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 60 x 68 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:27

Dosažená cena: 104 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (97)

13 700 Kč12.11.2022 19:43:51 (limit 12.11.2022 17:13:04)
13 200 Kč12.11.2022 19:43:51
12 700 Kč12.11.2022 17:13:04 (limit 12.11.2022 17:13:04)
12 200 Kč11.11.2022 07:17:41
10 600 Kč11.11.2022 07:17:41 (limit 8.11.2022 01:09:40)
9 200 Kč11.11.2022 07:17:32 (limit 8.11.2022 01:09:40)
8 900 Kč11.11.2022 07:17:32
5 900 Kč8.11.2022 01:09:40 (limit 8.11.2022 01:09:40)
5 600 Kč7.11.2022 19:40:23
5 300 Kč7.11.2022 15:25:02
5 100 Kč7.11.2022 15:25:02 (limit 6.11.2022 17:15:11)
5 000 Kč7.11.2022 15:24:19 (limit 6.11.2022 17:15:11)
4 800 Kč7.11.2022 15:24:19
4 600 Kč7.11.2022 15:24:05 (limit 6.11.2022 17:15:11)
4 400 Kč7.11.2022 15:24:05