58. Letní krajina

Autor: František Kaván
(1866 - 1941)

Signováno vpravo dole, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 41 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 60 x 68 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:27

Dosažená cena: 104 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (97)

28 700 Kč18.11.2022 15:01:10 (limit 12.11.2022 17:13:04)
28 200 Kč18.11.2022 15:01:10
27 700 Kč18.11.2022 15:01:03 (limit 12.11.2022 17:13:04)
27 200 Kč18.11.2022 15:01:03
26 700 Kč18.11.2022 15:00:52 (limit 12.11.2022 17:13:04)
26 200 Kč18.11.2022 15:00:52
25 700 Kč18.11.2022 15:00:35 (limit 12.11.2022 17:13:04)
25 200 Kč18.11.2022 15:00:35
24 700 Kč14.11.2022 10:01:56 (limit 12.11.2022 17:13:04)
24 200 Kč14.11.2022 10:01:56 (limit 14.11.2022 10:01:56)
23 700 Kč14.11.2022 10:01:47 (limit 12.11.2022 17:13:04)
23 200 Kč14.11.2022 10:01:47
22 700 Kč12.11.2022 19:44:35 (limit 12.11.2022 17:13:04)
22 200 Kč12.11.2022 19:44:35
21 700 Kč12.11.2022 19:44:32 (limit 12.11.2022 17:13:04)