58. Letní krajina

Autor: František Kaván
(1866 - 1941)

Signováno vpravo dole, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 41 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 60 x 68 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:27

Dosažená cena: 104 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (97)

44 000 Kč23.11.2022 20:14:46
43 500 Kč23.11.2022 20:14:43 (limit 22.11.2022 19:47:34)
43 000 Kč23.11.2022 20:14:43
42 500 Kč23.11.2022 20:14:40 (limit 22.11.2022 19:47:34)
42 000 Kč23.11.2022 20:14:40
41 500 Kč23.11.2022 20:14:36 (limit 22.11.2022 19:47:34)
41 000 Kč23.11.2022 20:14:36
40 500 Kč22.11.2022 19:47:28
40 000 Kč22.11.2022 19:47:25 (limit 12.11.2022 17:13:04)
40 000 Kč22.11.2022 19:47:25
39 500 Kč22.11.2022 19:47:24 (limit 12.11.2022 17:13:04)
39 000 Kč22.11.2022 19:47:24
38 500 Kč22.11.2022 19:47:21 (limit 12.11.2022 17:13:04)
38 000 Kč22.11.2022 19:47:21
37 500 Kč22.11.2022 19:47:19 (limit 12.11.2022 17:13:04)