Malíř krajinář ve Svobodných Hamrech. Žák Julia Mařáka na pražské akademii v l. 1890 - 1896, člen Čes.akademie věd a umění. Účástní se zájezdu Mařákovy školy do přírody, zejména Žalov, Peruc, Okoř a Karlštejn. Výstavy : Souborná v Hlinsku 1923. První samostatná výstava v Rubešově galerii v lednu 1931. (Tomanův slovník)
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Signováno vpravo dole
Pod signováním přípis ( Do údolí Chrudimky)
Signováno vpravo dole
Technika: Olej karton
Výška: 40 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 50,5 x 63,5, sklo
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 22:08
Dosažená cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (43)