1. Cesta od svobodných hamrů - publikováno v knize Kaván
Autor: František Kaván
(1866 - 1941)
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48 cm, šířka: 63,5 cm, rámování: 60,5 x 76 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 18:00
Dosažená cena: 147 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (101)