Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 71,5 cm, šířka: 76 cm, rámování: 73 x 77,5 cm
Konec aukce: 21.06.2020 21:08
Dosažená cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (48)