Signováno tužkou vpravo dole, originál, rok 1997
Technika: Olej sololit
Výška: 122,5 cm, šířka: 80 cm, rámování: 124,5 x 82,5 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Konec aukce: 10.05.2020 19:31
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč